Zwroty

Szybko i prosto! Takie zwroty lubimy.

Staramy się, aby nasze produkty były możliwie dobrze opisane, a także dzielimy się wiedzą jak dobrać kosmetyki dla swoich włosów, aby każdy mógł dobrać odpowiedni dla siebie produkt kosmetyczny.

Jaki jest termin zwrotu?

Wiemy jednak, że nie wszyscy klienci będą zadowoleni z zakupów w naszym sklepie internetowym. Właśnie dlatego zakupione przedmioty, które nie spełniają oczekiwań można zwrócić lub wymienić w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Jakie produkty można zwrócić?

Przede wszystkim zwracane towary nie powinny być otwarte, ani używane. Powinny być one kompletne i w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta. Warto przypomnieć, że można zwrócić lub wymienić część przedmiotów z zamówienia. W razie pytań prosimy o kontakt.

Gdzie wysłać zwrotną przesyłkę?

Zwrot produktów prosimy wysłać na adres: Studio Cassiopeia, ul. Ogroda 16D, 05-509 Józefosław. Do opakowania proszę dołączyć dokument sprzedaży oraz wypełniony formularz zwrotu, które można znaleźć pod TYM linkiem. W celu obniżenia ryzyka uszkodzeń podczas transportu, sugerujemy zapakować w podobny sposób, w jakim przesyłka została doręczona, oraz skorzystać z przesyłki kurierskiej.

Kiedy nastąpi zwrot pieniędzy?

Zwrot pieniędzy za zwrócone zamówienie odbywa się przelewem na konto bankowe klienta. Pieniądze są zwracane od razu po otrzymaniu przesyłki (najczęściej w ciągu 3 dni roboczych dla płatności online, oraz 14 dni dla przesyłek pobraniowych). Istnieje także możliwość wymiany zakupionych towarów na inne – w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Uwaga: przypominamy, aby nie wysyłać do nas przesyłek za pobraniem!

Jak zareklamować produkty?

Staramy się, aby w trakcie pakowania zamówienia produkty były dokładnie sprawdzane, jednak może się zdarzyć, że towar posiadać będzie ukryte wady, które są niewidoczne w momencie pakowania. Gdy zdarzy się wadliwy produkt prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, aby rozpatrzeć reklamację. Chcemy od razu podkreślić, że zawsze staramy się załatwić każdą reklamację w możliwie najszybszy sposób.

[mkdf_separator border_style=”” width=”60%”]

Plik do pobrania: formularz odstąpienia od umowy.