Poznaj PrzystanekWłosy.pl

Jesteśmy butikiem internetowym z kosmetykami do włosów

Jesteśmy fryzjerami, a także fankami pięknych i przede wszystkim zdrowych włosów. Chcemy dbać o Wasze włosy, bo wierzymy, że są one atrybutem kobiecości. Zdajemy sobie sprawę, że oferowane w naszych butiku internetowym kosmetyki są zdrowszą i lepszą alternatywą do tych, kupowanych w popularnych drogeriach.

Dlaczego warto kupować u nas?

Na co dzień zajmujemy się włosami i doskonale wiemy, jakich kosmetyków włosy potrzebują. Znamy się na codziennych rytuałach i z chęcią podpowiemy Wam co i kiedy należy stosować, aby cieszyć się pięknymi włosami nie tylko od święta. Lubimy profesjonalne kosmetyki do włosów i tylko takie polecamy naszym klientom. W naszej ofercie znaleźć można między innymi: Authentic Beauty Concept, O’right, Schwarzkopf Professional, czy STMNT, czyli kosmetyki dedykowane mężczyznom.

Potrzebna indywidualna konsultacja?

Nie ma problemu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy jakie kosmetyki warto stosować. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznie, lub mailowo. Zapraszamy też na nasz kosmetyczny blog, w który opisujemy produktu, opisujemy rytuały i techniki warte stosowania.